Категорії
щоденник

Збірка віршів “Хризантемне щастя” готова

Збірка віршів “Хризантемне щастя” уже тут. Я про неї писала неодноразово. У занадто великі подробиці, правда, не вдавалася. Але, трохи інформації розповіла. І от сьогодні цей день настав. “Хризантемне щастя” мене ощасливило своїми кілограмами (у посилці) та сторінками (в кожній збірці віршів).

Як з’явилася збірка віршів “Хризантемне Щастя”?

Ця історія тягнеться роками. І почалася вона завдяки моїм читачам. Точніше, читачці. Одна чарівна пані на ім’я Олена З. написала мені давно. На вулиці якраз почався грудень 2016 року і от вона мені з самого ранку о 9.24 написала, що добре було б мати збірку моїх віршів. І саме до пані Олени З. моя збірка поїде першою .

Фактично, з цього зимового і-мейлу пані Олени почалося моє хризантемне щастя

Але скільки ж всього пережито за цей час, поки збірка була видана! Треба буде окремий пост написати про те, як видати збірку віршів за власний кошт в Україні (тут відразу правда, чи то як кажуть в сучасному світі, спойлер: процес болісний, але якщо дуже хотіти, то видати можна).

Та я взагалі як серйозна ютуб-блогерка огляд зроблю своєї збірки. Так, поки що у мене діамантової кнопки Ютуб немає, але ж варто з чогось починати . Такий привід, що гріх пропустити.

Які вірші увійшли до збірки віршів “Хризантемне Щастя”?

Я вибирала довго і старанно. І лише україномовно (усі російськомовні вірші залишилися поки що на сайті). Віршів у збірці усього 88. За весь період мого свідомого поетичного життя.

І, до речі, сюди увійшли усі вірші, які я надсилала на “Коронацію Слова-2018“. Тобто, вірш Аеропортове прощання, за який мені дали диплом цього літературного конкурсу, там теж є.

Як отримати збірку віршів “Хризантемне Щастя?

Поки що збірка віршів відлежується вдома і я насолоджуюсь нею сама. Не продаю. Не роздаю. От сиджу і егоїстично вбираю красу кожного міліметра обкладинки. Та і запах фарби нової книги – це дещо з розряду найбільш окситоцинових радостей для мене. У книгарню “Є” заходжу як із тяжкою формою залежності :).

Тому чекайте новин в найближчому майбутньому.

Ось тут можна залишити імейл, якщо хочете дізнатися оці самі новини про збірку віршів “Хризантемне Щастя”. А поки що – насолоджуйтеся літом та світом. До звязку :)

От таке воно, Хризантемне щастя :)

Від Марина Кузьменко

Привіт, мене звати Марина. Я час від часу віршую і пишу сюди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *