Категорії
щоденник

Нова поезія на Ютубі :)

Уже розповідала Вам про своє маленьке хоббі – записувати читання моїх віршів у відеоблозі. От тепер черга дійшла до вірша для Тата. Нарешті з’явилася і ця поезія на Ютубі. Тому ласкаво прошу усіх слухати і… казати своєму Тату слова вдячності та поваги.

Моя поезія на Ютубі

Діло почалося не дуже давно, але вже встигло сподобатися. Не можу похвалитися значним наростанням аудиторії (поки що :)). Та і перелік моїх відео поки що, можна сказати, досить скромний. Але ж плани серйозні. Тому, як каже українська інтернет-приказка: хіба хочеш? Мусиш :)

Поки що уся моя поезія на Ютубі має ось такий вигляд. Але публічно обіцяю збільшити її кількість :)

Щодо поезії “Вірш для Тата”, то вибір цього вірша був не випадковим. Адже це – один з моїх віршів, які найбільше подобаються моїм читачам. Лише уявіть – сторінка з цим моїм віршем отримала більше 51 тисячі переглядів. Це, звичайно, ще не кількість народу на стадіоні “Олімпійський” у Києві, однак ще 20 тисяч і я вже зможу посилатися на нього також :).

Як я записала це відео

Насправді, історія запису віршів є зазвичай простою. Багато моїх поезій я знаю на пам’ять. Вірш для Тата – не виключення. Звісно, є пару слів, які я поетично змінюю під час читання, бо оригінал вірша містить іншу фразу. Однак, на суть поезії це жодним чином не впливає.

Знання моїх віршів допомагає мені під час творіння відео. Це значить, що мені не треба жодних суфлерів та мобільних додатків, які б допомагали читати і записувати відео одночасно. Бо, якщо вникати у тонкощі процесу продакшену відео для Ютуба, то чим більш наполеонівські плани, тим складніша операційна діяльність ховається за кожним кадром.

Колись у майбутньому може ще захочу записати один мільйон сотий відео курс як запускати канал та писати конкурентоздатні відео для цього медіа гіганта :). Але поки що вирішила обмежитися і просто… читати власні вірші. Підписуйтеся на мій канал, уже скоро буде дещо поетично-цікаве :)

Додатково про мою поезію

А якщо ви хочете отримати збірку “Хризантемне щастя”, то залиште ваш і-мейл ось тут і лист щастя про збірку прилетить  ?

Я продаю свої НФТ вірші. Час від часу я читаю свої вірші на Ютуб каналі. А ще інстаграмлю їх, коли на те є відповідний настрій. Додатково я шлю регулярні телеграми про життя. Бачили? Якщо ще ні, то ніколи не пізно почати це діло

Від Марина Кузьменко

Привіт, мене звати Марина. Я час від часу віршую і пишу сюди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *