0

мобільний додаток “Лише до безтями”

Нарешті! Мобільний додаток “Лише до безтями” побачив світ. А в ньому – десяток душевних віршів про кохання між двома людьми. Оригінальне оформлення. Українська мова. Одним словом, тошонада :)

У магазині Андроїд додатків мої мобільні вірші у збірці “Лише до безтями” виглядають так

Це просто історія про те, як вірші про взаємну любов були зібрані у збірку та видані у форматі мобільного додатку. То все не я, то наша Літературна Агенція ;)

https://play.google.com/store/apps/details?id=marynakuzmenko.love_poems

Мобільний додаток “Лише до безтями” в деталях

Ось трішки більше деталей про збірку.

Літературна Агенція Марини Кузьменко нарешті набралася достатньо сміливості та презентує перший мобільний додаток із україномовними віршами про любов.

Можна довго теревенити про любов (і називати ті розмови філософськими), однак аксіома усіх часів і народів дуже проста: найщасливіша любов – коли взаємна. У збірці “Лише до безтями” зібрані вірші про саме таке почуття, омріяне багатьма жінками і чоловіками.

Збірка віршів про любов “Лише до безтями” є першою з серії подібних мобільних додатків. Тобто, далі – буде. А наша Літературна Агенція налаштована дуже рішуче.

Однак, досить буденної прози. Прислухайтеся – душа прагне поезії :). Давайте читати її прямо зараз.

І ще дещо…

А якщо ви хочете отримати збірку “Хризантемне щастя”, то залиште ваш і-мейл ось тут і як тільки збірка приїде додому з друкарні, я вас поінформую  ?

Час від часу я читаю свої вірші на Ютуб каналі. А ще інстаграмлю їх, коли на те є відповідний настрій. Додатково я шлю регулярні телеграми про життя. Бачили? Якщо ще ні, то ніколи не пізно почати це діло

Марина Кузьменко

Привіт, мене звати Марина. Я час від часу віршую і пишу сюди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *