Категорії
щоденник

Літературні читання на Клабхаусі

Наші Літературні читання на Клабхаусі будуть у сотню раз цікавіші, коли вони будуть оцей самий Клабхаус буде на Андроїді. І він там буде (бо інвестори у цю компанію, як і будь-які пересічні інвестори у Кремнієвій долині, хочуть росту і збільшення масштабу) .
І коли то станеться і нашумівший Клабхаус можна буде встановлювати на будь-який смартфон, про оцю дискримінацію половини світу за телефонною ознакою тоді можна буде забути. Однак, більше нічого не писатиму про це, бо пост з літературолюбного перетвориться на епло-зневажливий.

А поки що – маємо те, що маємо. Формат як завжди: збираємося на наш кімнатник, читаємо українську поезію свого настрою (майже весняну чи все ще календарно-зимову), отримуємо дозу натхнення і йдемо собі далі по життях аж до наступного разу.

Заходьте до нас. Буде душевно та україномовно

Літературні Читання на Клабхаусі передбачають те, що ми будемо і читати, і слухати

Запрошуються усі літературолюби і віршочити :). Будемо слухати і читати вірші українською мовою. Перспектива російськомовних вкраплень існує, але дуже нечітка. Ця ж кімната створена саме з цією метою – трішки більше заповнити ефір Клабхаусу українським душевним контентом.

Ліна Костенко – одна з моїх улюблених авторок. Тому я хочу, щоб її вірші звучали на наших Літературних Читаннях

Бо судячи з перших спостережень, україномовний сегмент Клабхаусу – це переважно працівники індустрії інформаційних технологій. А ще мені доводилося трохи бачити кімнат з розмовами про жіноче лідерство, про маркетинг і… повністю мовчазних! Це, звісно, якийсь новий рівень реальності, коли ти заходиш у кімнату, створену для розмов, а потрапляєш у німе королівство профілів, яких закликають читати біографії одне одного та підписуватися.

Від Марина Кузьменко

Привіт, мене звати Марина. Я час від часу віршую і пишу сюди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *