Категорії
щоденник

Казка життя на Фейсбуці

Сьогодні я розкажу що таке казка життя на Фейсбуці.

Але почну здалеку :). Для будь-якої авторки приємно знати, що її творчість подобається іншим людям. Я не є виключенням і радію як мале дитя, отримуючи гарні звістки та нотифікації на мобільному телефоні. Сьогодні розкажу про одну приємну історію, пов’язану з цим.

На днях отримала дуже професійне відео від Мирослави Гараздій з Ужгорода. А там… Не скажу що, але гляньте, і не пошкодуєте ;).

Мирослава Гараздій є професійною журналісткою. Вона працює кореспондентом у місцевих виданнях Закарпаття. А ще у неї є нестандартни проект, який на весь Фейсбук є відомий під тегом #відгадайтеавтора_анонс. Мирослава щотижня читає вірші українських поетів та зацікавлює аудиторію пропозицією вгадати хто ж є автором поетичного шедевра.

Казка життя на Фейсбуці

І от уявіть моє “вау”, коли я дізналася, що Мирослава обрала один з моїх віршів для своєї рубрики. Я була страшенно рада :)

Отак виглядав анонс Казки життя на Фейсбуці. Скріншот зі сторінки Мирослави Гараздій

Мирослава вибрала мій вірш Казка життя і прочитала його так гарно, що я аж ще раз закохалася в цей вірш! І, до речі, аж не відразу впізнала його.

Насправді вірш є давнім. Не просто, а дуже :). Написаний ще тоді, коли я вірила в казки (зараз трохи більше вірю в життєві оповідання ;)).

Однак, від читання Мирослави я знову занурилася у ті почуття, які переживала, коли писала цей вірш про казку життя двох людей, що кохають одне одного.

Тому висновок з усього цього один: давайте будемо не закопуватися у рутину, а творити цікаві проекти, робити щось для своєї душі і в результаті знайдеться ще декілька (сотень, а то й тисяч) душ, які будуть радіти від вашого проекту.

Дякую, Мирославо!

Від Марина Кузьменко

Привіт, мене звати Марина. Я час від часу віршую і пишу сюди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *