Категорії
щоденник

Аеропортове прощання

Диплом за "Аеропортове Прощання" - Вірш Марини Кузьменко, третя премія "Коронації Слова - 2018"
Отак виглядає мій диплом з “Аеропортовим Прощанням” від “Коронації Слова – 2018”

Цьогорічна “Коронація Слова” є дуже приємною для мене, бо я потрапила до числа переможців. Я надіслала збірку віршів про взаємовідносини жінки і чоловіка, про кохання і його відсутність між двома людьми, назвавши її “Хризантемне щастя”. І тут, неочікувано, але так приємно для мене – один з віршів цієї збірки – “Аеропортове прощання” був відзначений жюрі. На конкурс надійшло близько 6000 тисяч робіт, із них було обрано 13 дипломантів та ще ряд робіт, які отримали спеціальні відзнаки.

Цей вірш відсутній у публічному доступі. Його напамять знає мій зошит з віршами на робочому столі ;). Однак, ані на цьому сайті, ані деінде він не опублікований. Це була одна з умов участі творів у “Коронації Слова” – твір прозовий чи віршований, не повинен бути прочитаний, надрукований або іншим методом переданий на ознайомлення загалу.

Але після такої приємної події, як відзнака цьогорічної “Коронації Слова” у мене є ще більше приводів працювати над збіркою. Назва уже є – “Хризантемне щастя“, вірші – також. Плюс у збірку ввійде поезія, яка була обрана моїми багаторічними читачами. На цих словах пані Олена має посміхатися, бо в першу чергу я говорю за неї ;).

Тому, як завжди – роботи не початий край. Давайте працювати і своїми діями (та місцями – творчою бездіяльністю ;)), робити цей світ кращим та цікавішим

Від Марина Кузьменко

Привіт, мене звати Марина. Я час від часу віршую і пишу сюди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *