1 серце :) 9 сподобалося
Loading...
0

як зустріти 2011 рік

Зустріч нового року це особливий ритуал у житті кожного з нас

Народна прикмета: якщо зустріти Новий 2011 Рік весело, то весь рік таким і буде :)

Оскільки супермаркети атакують новорічними поверхами, а ми ходимо у щасливомі невіданні яким буде 2011 рік :), я вирішила змінити ситуацію.

Тому розказую по порядку:

 • 2011 рік буде щасливим :). Однозначно веселим і оптимістичним. Адже де Ви бачили, щоб Кролики і Коти були невеселі :)? Тобто, як Ви уже зрозуміли, 2011 рік буде роком Кролика (або Зайчика чи Котика :).
  Правда якщо з Кролем і Зайчиком схожість явна, то знайти багато спільних ознак між Кролем і Котом мені виявилося не під силу :)

 • 2011 рік треба зустрічати у білому одязі. Або у сірому. Якщо біле чи сіре, буде ще й гарне – це взагалі чудово :). Але у будь-якому разі, щоб там ніяких елементів кролячої шубки не було!
  А то Ви затесатися у ряди Кроликів не зможете, а от справжню кролячу натуру можете розбурхати :)
 • 2011 рік потрібно зустрічати із таким меню: морквинка, капустинка, зелена травичка (укроп, петрушка, селера). Ну можна ще води трохи поставити :). А що Ви думали у Кроликів легка доля :)? Єдине, чого не рекомендується – кролятини і зайчатини. Самі розумієте чому.
 • 2011 рік має символ – Метал. Але шановні металюги і металісти, не радійте :). Метал повинен бути в інтер’єрі приміщення.
  Тут у мене знову виникли незрозумілі думки щодо того як пов’язані Кролики з Металом. Окрім клітки і сковорідки інших асоціацій не виникло :)… Але то, напевне, із-за моєї необізнаності про кролячу долю :)))).
 • 2011 рік, як мені вдалося з’ясувати, буде дуже класним для дипломатів, священників та професорів. Але проходити перекваліфікацію із-за таких прогнозів не варто :). Я думаю, що для представників інших професій також буде успішним :).

Одним словом старт дано. Ви думали, що Вас це не стосується і Новий рік ще далеко, але вибачте, така вже моя місія – сказати Вам сьогднішню правду.
До Нового 2011 року залишилося 39 днів :)

Свої вірші я Інстаграмлю тут. А ще умію надсилати телеграми. Бачили? ;)
Поділитися з іншими

Хочеться почитати щось схоже? Думаю, ось це має сподобатися ;)


прокрастинація, яка надихає
Втрачені можливості не повертаються
не треба фотошопити її обличчя
Твоє щастя буде в іншому
цитата про алкоголь і незловживання спиртним

Марина Кузьменко

Привіт, мене звати Марина. Я час від часу віршую і пишу сюди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *