1 серце :) 2 сподобалося
Loading...
0

Шукаю Кіру

Шукаю Кіру

Кіро, я в пошуках тебе

Привіт, Кіро.
Скажу відразу – я тебе шукала. У Гуглі, Яндексі та навіть у своїй поштовій скриньці. Але жоден з цих пошуків не розказав мені: хто ти така. Я намагалася згадати – можливо, ми уже знайомі з тобою… Однак, знову ні – дівчат з таким унікальним іменем я знаю зовсім небагато. І усі вони мають не твоє прізвище.

Тому, по-перше, я дякую тобі за твою підтримку моєї збірки. Буде можливість – напиши мені про себе. Яка музика грає у твоїй душі сьогодні? Яка погода тебе надихає? Розкажи хоч трішки про твою Велику чи Маленьку Мрію.

А, по-друге, я уже чекаю твого вибору: який вірш ти хочеш читати у моїй збірці? Адже я не прагну просто якісної публікації своїх творів на папері. На цих словах мій домашній принтер гордо замигтів зеленим вогником, бо він відчуває свою спроможність виконати задачу такого рівня ;).
Я дуже хочу створити мікс поетичних улюбленостей зі своїх віршів.
Спасибі за те, що ти уже допомогла мені з цим, однак без твого вибору вірша моя збірка не буде достатньо чудовою. Бачиш, яка на тобі відповідальність :)!

Будь ласка, напиши мені для початку сюди – в коментарях. Або ж на mary.kuzmenko@gmail.com.
І нехай тобі сьогодні буде стільки ж само щастя, як то було мені, коли я побачила на екрані свого смартфону дарунок від тебе ;).

Свої вірші я Інстаграмлю тут. А ще умію надсилати телеграми. Бачили? ;)
Поділитися з іншими

Марина Кузьменко

Привіт, мене звати Марина. Я час від часу віршую і пишу сюди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *