1 серце :) 1 сподобалося
Loading...
0

Хочеш змін? Будь ними!

Граффіті Магатми Ґанді із фразою - Ви повинні бути змінами, які ви хочете бачити у світі

Зустріла на вулиці філософське граффіті із зображенням Магатми Ґанді. “Ви повинні бути змінами, які ви хочете побачити у світі” (You must be the change you wish to see in the world) – так він говорив. Історія за цими словами є як завжди повчальною. Бо з паном Магатмою по-іншому не буває ;).

Одного дня до Магатми прийшла мама і хлопчина, який був одержимий солодкою їжею. Його мати була стурбована такою ситуацією, знаючи, що цукор є “поганою” звичкою, і не є корисним для здоров’я її сина. Мама зробила все можливе, щоб викорінити цю негативну звичку. Вона лаялася з ним, різними способами хотіла відсторонити його від доступу до такої їжі, але то все було безрезультатно. Не маючи більше сил, вона вирішила звернутися до поважної людини – Махатми Ганді, сподіваючись, що її хлопець буде слухати його.

Подорож до Ганді була нелегким випробуванням. Вони пройшли величезну відстань під палючим гарячим сонцем. Нарешті, дойшовши до ашраму (то так називалася хатина Ганді), вони нарешті змогли поговорити з Магатмою про свою проблему.

Мати пояснила: «Бапу (це на хінді так називають батька), мій син їсть занадто багато цукру. Це не зовсім добре для його здоров’я. Не могли б ви порадити йому перестати його їсти?”. Ганді уважно вислухав жінку, подумав деякий час і відповів: “Будь ласка, прийдіть до мене через три дні. Я тоді поговорю з вашим сином. “

Мати взяла хлопчика за руку та пішла додому. А через три дні вони знову пройшли милі під палючим сонцем і все-таки прийшли до Ганді. Він подивився на хлопчика і сказав: “Ти маєш перестати їсти цукор. Цукор є шкідливим для твого здоров’я “.

Хлопчик погодився. Він пообіцяв, що він зробить усе можливе, щоб припинити свою залежність від солодкого. Мати хлопчика була здивована побаченим і врешті-решт вирішила запитати чому ж Магатма не міг сказати ці самі слова три дні назад?

Ганді посміхнувся і у відповідь сказав: “Я не мав права давати жодної поради хлопчику. Бо у той час я також їв багато цукру. Хочеш змін?  Ти сам маєш стати тими змінами, які хочеш побачити у світі“.

Історію знайшла на quora.com

Подивитися фото цього граффіті в Instagram ⇒

Свої вірші я Інстаграмлю тут. А ще умію надсилати телеграми. Бачили? ;)
Поділитися з іншими

Марина Кузьменко

Привіт, мене звати Марина. Я час від часу віршую і пишу сюди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *