1 серце :) 1 сподобалося
Loading...
0

сергіям полуніним

Сергій Полунін. Фото подяка: RANKIN

Сергій Полунін. Фото подяка: RANKIN

Поки що я не маю жодного морального права говорити щось авторитетне про балет. Бо вперше я побувала на виставі, коли мені уже було трохи за двадцять років. Це була Одеса, відремонтований Театр Опери і Балету, класика жанру – “Лебедине озеро”. З того часу я стала на стезю любителів високого мистецтва. Однак балетні па до сих пір не розрізняю. Але пишу не про це.

Хочу написати два абзаци про Сергія Полуніна і його гучну автобіографічну стрічку.

Не зважаючи на його досить молодий вік, він досягнув таких висот, які іншим хіба що сняться. Це сталося лише завдяки його божевільній праці, природному таланту, але і за рахунок найціннішого – його сім’ї. По суті сім’я розпалася, бо тато поїхав заробляти гроші закордон, щоб мама і Сергій могли переїхати до Києва і він міг навчастися в хореографічному училищі. Але ж сімей на відстані не буває. Є лише люди, споріднені їх минулим і моральними обовязками. Тому вся гіркота і біль цієї ситуації переживалася Сергієм там, за станком у балетних класах. Зараз Полунін став одним з кращих у світі в своєму балетному ремеслі.

Таких-от сергіїв полуніних – сотні, а може і тисячі. Тільки з меншим масштабом кінцевого успіху, аніж у справжнього. Я теж знаю декількох. Вони – професіонали, і зірки у своїх галузях. Чи щасливі? Не знаю. Але на їх прикладі та думаючи про Сергія ще раз переконуюся, що наполеглива праця дає свої плоди.
Понаднормова робота над собою призводить до успіху.
Рух уперед підкоряє видимі та невидимі вершини.  Якби ще й щастя…

І ось на завершення трохи балету від Сергія Полуніна і одне з його найвідоміших відео:

Свої вірші я Інстаграмлю тут. А ще умію надсилати телеграми. Бачили? ;)
Поділитися з іншими

Марина Кузьменко

Привіт, мене звати Марина. Я час від часу віршую і пишу сюди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *