1 серце :) 66 сподобалося
Loading...

Про авторку

Єдина у світі: маю три Свідоцтва про реєстрацію авторських прав на мої твори (від 4 березня 2009 року номер свідоцтва 27893, а також від 28 квітня 2010 року номер свідоцтва 33011 і останнє свідоцтво – від 21 квітня 2011 року номер 38079) – окрема історія їх отримання знаходиться тут)

Як деякі: вірю

Як багато хто: не люблю, коли закінчується казка…

Як усі: люблю дивитися як тече вода, як горить вогонь, як працюють інші люди та як банкомат видає купюри заробітної плати :)

І на додачу до всього вище написаного, а також спеціально для тих, хто шукає контактів зі мною, розповідаю як нам з Вами можна швидко знайтися.
mary.kuzmenko@gmail.com
Все :)

 

+ ENG :)

The only person in the world: I have three copyright certificates for my poems (certificate number 27893 issued on March 4, 2009, as well as certificate number 33011 issued on 28 April 2010 and finally – my certificate number 38079 issued on April 21, 2011). How have I obtained them? Oh, it is a completely unique story.

As some of us: I believe

As many of us: I do not like when a fairy tale ends …

Like all of us: I like to watch how the water flows, how fire burns, how other people work and how ATM gives me the banknotes of my salary :)

Additionally, and especially for people, who is seeking for a contact with me – mary.kuzmenko@gmail.com.
That’s all :)

Свої вірші я Інстаграмлю тут. А ще умію надсилати телеграми. Бачили? ;)
Поділитися з іншими

17 Comments

 1. Привіт, Мері. Мені дуже сподобались твої віршики, які колись були у тебе на сайті, але тепер їх нема:(
  Це було медія: “Коли прокинусь в ліжку не одна…”; “Ніч”; “Колись зустрінемось з тобою у метро…”. я хотіла його скачати. Чи не могла б ти знову кинути його на сайт або мені на меіл. Дуже дякую наперед. Чекатиму відповіді.

 2. Марин, а ты была на Едукемпе?:)

 3. Ага :). Подумки була :).
  Якраз у ті вихідні було давно заплановано інші події у моєму житті, тому довелося бути відсутньою :(

 4. Привіт Мері…випадково натрапила на твій сайт і була приємно вражена. Мені дуже сподобалися твої вірші. Навіть захотілося показати їх своїм друзям. Тому таке питання, якщо можна копіювати твої тври, то як їх правильно підписувати? Мері чи Марина Кузьменко?
  Щиро дякую за творчість, з повагою…

 5. Шановна пані Альоно :)!
  Дякую за хороші слова. Мій день 26 липня став набагато яснішим завдяки таким словам :)
  Щодо підпису моїх творів, то Марина Кузьменко є рівнозначною підпису Мері. Тому треба дивитися по кількості вільного місця :). Тобто, якщо місця вдосталь, то можна взагалі написати Марина (Meri) Кузьменко :), а коли із цим складно, то я згодна бути просто Мері :).

 6. Привіт:)
  Мері, дякую за відповідь. З радістю тепер забігаю на твій сайт. Якось тут затишно…Всього тобі найкращого…:)

 7. І Вам того ж… І в таких же кількостях :)

 8. Клас! Спасибі за прості слова, які розкривають глибину почуттів.

 9. Мері, доброго дня!
  Вчора шукала вірші про осінь для своєї літературної сторінки на ФБ, я там для друзів викладаю хорошу поєзію і прозу, натрапила на твій сайт. Дуже класні вірші, життєво, простими словами і гарно. Взяла вірш “Я-осінь”, то народ вже зранку пише коменти, сподооообалось :)
  Дуже вдячна тобі за творчість, успіхів!!!

 10. Спасибі, Наташа! Зігрілася твоїми словами і закуталась у тепло твого слова “сподоооообалось” :). Буду писати далі :)

 11. Привіт Марина! Я вже писав вам на скриньку, але мабуть лист не дійшов. Я шукаю вірші, для пісень. Мені сподобалися як ви пишете. Але без вашої згоди, я брати їх не буду. Якщо це вас зацікавить, напишіть мені на скриньку. Можете послухати пісню, на ваш вірш “У ній щось є”. Там зокрема є і російська версія.

 12. Який гарний прихисток для душі))) Безмежно вдячна за слово, посмішку та сльзу)))

 13. Ішов восьмий рік з дати Вашого, Дано, коментаря. І тут я, зайшовши на свій сайт, побачила, що не відповіла на Ваш коментар. Він під номером 2, отам нагорі. Якщо написати двома словами, то мені дуже соромно. Але ж такі два слова будуть не по суті Вашого коментаря. Тому розповідаю все як є. Вірші усі уже на сайті: “Коли прокинусь в ліжку не одна”, “Ніч”, “Колись зустрінемось з тобою у метро…”
  Ще раз вибачте мене за те, що не відповіла Вам відразу. Бажаю Вам посмішок та окриленості.

 14. Дуже гарні вірші. Написані з любов’ю.

 15. Дякую, Аліно! Стараюся писати з любов’ю про те, що є у моєму житті. Навіть якщо цей досвід чи явище є не дуже приємне, але ж без отого всього не було б мене теперішньої. Тому люблю і пишу ;)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *