1 серце :) 1 сподобалося
Loading...
1

Літературна Агенція

Моя Літературна Агенція, яка прямо зараз робить українську літературу мобільною

Моя Літературна Агенція, яка прямо зараз робить українську літературу мобільною

Я вже заявила на весь Фейсбук і зафотографила на увесь Інстаграм початок своєї агентської діяльності. А ось тут написати – все руки не доходять ;). Тому зараз, переборюючи природнє бажання поспати і голосні заклики моєї ковдри іти до неї, я швиденько все-таки розповім. Ще щось пікантне додам, щоб цікавіше було читати тим, хто ознайомився з моєю новиною в соціальних мережах ;).

Одного листопадового майже ранку, коли за вікнами ще було темно, я лежала і роздумувала над тим, який вигляд матиме мобільний додаток з моїми віршами. Іншими словами, шукала відповідь на одвічне жіноче питання “що одягти” – тільки для екрана смартфону ;). І тут у мене зявилася думка про те, що насправді буде якось негарно, якщо у мене буде мобільний додаток, а у Лесі Українки – не буде. Вона б теж, напевно, дуже такого хотіла.
Потім я подумала за Олену Телігу і зрозуміла, що її вірші заслуговують буття не лише у паперовому форматі.
Думка перескочила на образ Богдана-Ігоря Антонича, який просто місцями виносить мозок глибиною своїх строф. І так я продовжувала думати за наших українських поетів аж поки не почало світати.

Кінцеве світання цих думок сталося 1 грудня. Моя ідея написалася на папір і Літературна Агенція Марини Кузьменко набула веб-формату.

У нашій Агенції ми робимо українську літературу мобільною. Хочемо, щоб кожна людина, яка має смартфон, спокушалася час від часу філософськими думками і літературною спадщиною українських літераторів. Це трохи відволікає від рутини і возвеличує над постійно існуючими потребами людського буття.

І нарешті, пікантна подробиця – ми хочемо мобільні додатки з різними смаками. Тому, Лесь Подерв’янський теж планується ;). А якщо у вас є думки про інших цікавих авторів – будь ласка, повідомте про них нам. Або тут, або на і-мейл. Пишіть, наші мейлбокси зачекались ;).

Свої вірші я Інстаграмлю тут. А ще умію надсилати телеграми. Бачили? ;)
Поділитися з іншими

Марина Кузьменко

Привіт, мене звати Марина. Я час від часу віршую і пишу сюди.

One Comment

  1. Доброго дня, мене звати Андрій Белень.
    Мною написані два твори, один з яких виставленний на продаж. З цього приводи, я зі своїм агентом проводив перемовини з двома видавництвами. На сьогодні – я зацікавлений у пошуку нового агенту.
    Я буду вдячний, якщо ми зможемо обговорити питання потенційної співпраці, якщо Ви в ній зацікавлені.
    Мій номер телефону 0977027575
    З повагою, Андрій Белень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *