Категорії
щоденник

збірці віршів бути

Перша ластівка ;)
Збірці віршів – бути ;)

Минулої п’ятниці, 13 жовтня, усі чорні коти були дуже зайняті. І замість очікуваних негараздів та наврочених непереливків у мене сталося щось таке, від чого я відійти ще поки що не можу.

Як Ви знаєте (а може і не знаєте, але вже за три слова дізнаєтеся) – я тут затіяла краудфандінг моєї збірки у паперовому форматі. Тобто, кожна Людина має можливість долучитися до видання моєї збірки та вибрати вірш для публікації. Право вибору коштує 100 гривень і їх треба перерахувати на мою Приватбанківську картку або через кнопку PayPal (деталі написано у правому верхньому кутку на сайті).

Так-от повернемося до п’ятниці. Нічого не підозрюючи, я зайшла у Приватбанківський мобільний додаток для вирішення буденних фінансових питань і уже через мить… забула чого я туди зайшла. Бо я побачила, що прийшов перший внесок у мою збірку! Ура :)

Повну гаму моїх відчуттів словами не описати. Хоча ні, є пару книжок, де новоспечені мільйонери розказують як вони виграли своє багатство у лотерею :).  Тож, я себе відчула саме так і уже маю три вірші у моїй збірці.

Більше того, я знаю, що пані Олена читає зараз ці рядки. Тож хочу привселюдно сказати щире людське ДЯКУЮ. Усе інше хочу залишити там – у нашій з Вами переписці, у думках електронних листів і смайликах замість крапок по закінченню речень.

Звісно ж, з мене – збірка з автографом для Вас ;)

А якщо у когось із моїх читачів також виникне бажання підтримати видання збірки – приєднуйтеся. З миру по копійці – і будуть вірші в збірці :)

Від Марина Кузьменко

Привіт, мене звати Марина. Я час від часу віршую і пишу сюди.

Залишити відповідь Скасувати відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *