1 серце :) 4 сподобалося
Loading...
2

в Україні – зима

Не зважаючи на зиму, треба посміхатися і зігрівати людей своєю посмішкою :)

Зима прийшла. А хочеться тепла!

Коли я писала пару днів тому про сніг, то я не мала на увазі такий холод, який прийшов разом із моїм снігом… Одним словом, не виноватая я, он сам пришёл :).
Але завдяки такій погоді мені вдалося виявити ряд цікавих фактів:

 1. Напевне, мої далекі родичі були родом із Єгипту чи Тунісу. Бо морози мене пробирають аж до глибини душі, а у самих потаємних думках я чомусь думаю про море і літо :)
 2. У такий холод дорога додому стає коротшою, а біг із сумкою на довгу дистанцію перестає бути видом спорту – це стає реальність тисяч замерзлих громадян :)
 3. При такій морозній температурі  все більше цінуєш слова “шапка“, “шарф” і “рукавички“. За радісне слово “шуба” можна півсвіту віддати :)
 4. Морози ще раз довели, що мобільні телефони – вони як дівчата. І красиві, і яскраві, і співають, і мигають, і весь час тримати в руках хочеться, і поговорити, і послухати – усе уміють… Але ж і уваги потребують не менше!
  Тож дивіться там, любіть Ваші телефони. А то буде як із моїм… Одного ясного дня (учора ввечері), не витримавши тяжкої долі в сумці він взяв і… замерз. Тоді довелося біля обігрівача годину відігрівати. А тепер я щиро каюся і ношу його біля самого серця :)
 5. І на завершення. Ніякі холоди не страшні тим, у кого у душі весна, у очах – ясні промені, а у квартирі гарячі батареї та вязані шкарпетки :). Саме цього я всім і бажаю :)!
Поділитися з іншими

meri :)

Мене звати Meri :) От і познайомились!

2 Comments

 1. В продолжение темы моего любимого Автора скажу: спасибо этим морозным денькам! Они заставили нас особенно ценить то, что у нас есть каждый день – тепло, уют, внимание и доброта людских сердец. Когда все вокруг замерзает, Ваши лучики нас согревают. Спасибо, Мери! И “… только свети, свети!”
  К Вашему вниманию песня многих поколений http://www.youtube.com/watch?v=a6yxlaJ_znI

 2. Дякую :)…
  І за такі теплі слова, і за цю чудову пісню… От люблю я такі пісні і все :)
  Тому хочу поділитися з Вами також своєю однією з найулюбленіших пісень – http://www.youtube.com/watch?v=ci2nWWWbqxI&feature=related

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *