1 серце :) 1 сподобалося
Loading...
0

+RU: спірально вгору / спирально вверх

Ми живемо по спіралі, усе повторюється і зникає, щоб повторитися знову

Розвиток людства примушує задуматися / Развитие человечества заставляет задуматься

Сьoгодні одна жінка сказала мені фразу: “А я пам’ятаю, як свого часу ми їздили у фотоательє на Площі Льва Толстого за кілька днів раніше записуватися на фотографування. Як ми збиралися, наряджалися… “.
Речення прості та зрозумілі. Але, коли вдуматися…
Мені, наприклад, важко зараз уявити ті часи.

Багаті люди важко уявляють бідність, а ситі – голод, так от і ми – наїдені технологічним прогресом, дуже складно фантазуємо на тему: “Як так можна за тиждень наперед записуватись на фотозйомку?“, “Як пережити період, коли у ноуті сіла батарея?” або як мінімум “Що люди робили раніше без мобільних телефонів?”.

Взагалі-то, людство, судячи з усього, розвивається за правильною схемою – спірально. І, наче б то, вгору :). Хоча останнє ще ніким не доведено і той факт, що замість перших півнів нас будять вранці мелодії тих самих мобільних, будильників та муз.центрів – то ще один камінь у купу сумнівів про правильність нашого розвитку.

Ми вибираємо зручність за рахунок…
У кожного із нас свій рахунок того, чим ми ладні жертвувати заради благ цивілізації.

Хто дочитав аж до цього місця вирішив, що “…і тут Остапа понесло” :).
Але то не зовсім так.
Адже просто сьогодні я ще раз задумалася про те чи піднімається наш світ з кожним роком чи навпаки. Не беручи до уваги моральний бік сучасного життя. І залишаючи поза свідомістю вплив діяльності людини на природу… Всього лише мобільні телефони, фотоапарати, мікрохвильові печі, ноут-буки

Русским языком


Сегодня одна женщина сказала мне фразу: “А я помню, как в свое время мы ездили в фотоателье на Площади Льва Толстого за несколько дней до записываться на фотосъемку. Как мы собирались, наряжались…”.
Предложение простые и понятные. Но, если вдуматься …
Мне, например, трудно сейчас представить те времена.
Богатые люди тяжело представляют бедность, а накормленные – голод, так вот и мы – сытые технологическим прогрессом, с очень большими трудностями фантазируем на тему: “Как так можно за неделю вперед записываться на фотосъемку?”, “Как пережить период, когда в ноуте села батарея? ” или как минимум “Что люди делали раньше без мобильных телефонов?».

Вообще, человечество, судя по всему, развивается по правильной схеме – спирально.
И, вроде бы, вверх :). Хотя последнее еще никем не доказано и тот факт, что вместо первых петухов нас будят утром мелодии тех самых мобильных, будильников и муз.центр – это еще один камень в кучу сомнений о правильности нашего развития.

Мы выбираем удобство за счет …
У каждого из нас свой счет того, чем мы готовы жертвовать ради благ цивилизации.

Кто дочитал до этого места решил, что “… и тут Остапа понесло” :).
Но это не совсем так.
Ведь просто сегодня я еще раз задумалась о том поднимается ли наш мир с каждым годом или наоборот. Не считая моральной стороны современной жизни.
И оставляя вне сознания влияние деятельности человека на природу
Всего лишь мобильные телефоны, фотоаппараты, микроволновые печи, ноут-буки

Поділитися з іншими

meri :)

Мене звати Meri :) От і познайомились!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *