1 серце :) (Сподобалося?)
Loading...
0

розділ “Враження від книг”

Книги - це дуже цікава частина життя, тож не можна їх замінювати нічим

Let’s read або Давайте читати!

Інформаційний простір нинішнього життя дуже широкий. Пам’ятати все прочитане за день, тиждень чи місяць складно. Та і, не знаю навіть, чи потрібно…

Тому я вирішила додати один із підрозділів свого сайту – “Враження від книг“. Сюди я буду писати свою думку щодо прочитаної книги.
Проте, це не значить, що я вирішила стати літературним критиком.
У мене і так вистачає справ, щоб іще на півставки на критика іти :)

Просто враження від книги – це те, що треба закарбовувати. Якщо пам’яті на це не вистачає, то треба щось із цим вирішувати. От я і вирішила :)
Плюс до всього може ця моя думка допоможе комусь вибрати книгу для читання, подарунку чи інших корисних цілей. Від того я буду тільки рада, навіть якщо про це не знатиму :))).
Так що старт дано – читаймо далі…

PS: слухайте, а скоро ж весна :)…

Поділитися з іншими

Хочеться почитати щось схоже? Думаю, ось це має сподобатися ;)


цитата про читання і знання
Марія Матіос. Солодка Даруся
Читайте книги
Книжний вірш
Володимир Лис. Століття Якова

Марина Кузьменко

Привіт, мене звати Марина. Я час від часу віршую і пишу сюди.

2 Comments

  1. Натрапила випадково: хотіла звірить враження від творчості В.Лиса та Люко Дашвар. З оцінкою “Століття Якова” згодна повністю, хоч кажуть – автор виріс з ярих комуністів. Примушує задуматись над долею людською та сенсом людського життя. Твори Дашвар мені подобаються, але в Село не люди дійсно стільки бридоти і гидоти, що я протестую – нема такого на селі: я народилася і живу тут уже багато(як сама авторка) років.Хоч, всупереч собі, авторка в Рай.центрі стверджує, що чисті і безгрішні люди збереглися саме на селі.це правда. Мова жива, і не тільки в діалогах. А у поезії твоїй щось є. Читала з задоволенням. Здоров’я тобі, дитино, кохання, вірних друзів, розуміння і підтримки близьких! Хай убереже Бог твою юнну чисту і світлу душу від потрясінь, трагедій та розчарувань. Щасливої тобі творчої долі.З Новим роком!

  2. Дуже Вам дякую, пані Віро!
    Звісно, я з радістю читаю усі коментарі на моєму сайті, але Ваш – такий глибинно-рідний… Наче писала моя мама чи бабуся :). Я щиро дякую Вам за те, що Ви знайшли час написати Ваші слова і такі неприховано сердечні побажання. Я зичу Вам навзаєм усього самого хорошого. Зичу Вам ясних думок і рівноваги Вашій добрій душі. А ще вітаю Вас також з Новим 2012 Роком та Різдвяними Святами :)! Нехай щастить усім нам і Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *