1 серце :) 2 сподобалося
Loading...
0

pig-грип

Свинячий грип у веселому описі історії хвороби. Або весело про невеселе

Порося звичайне і веселе

Серед поросяток України шаленим темпом поширюється паніка. Адже по телевізору останніх два тижні дуже часто показують їхніх колег із Мексики… І при цьому кажуть, що у них ніяка не простуда, а справжній грип.
Наші українські хрюші є наляканими такими коментарями, тож масово використовують поради лікарів як уберегтися від цієї свинської хвороби:

  • треба їсти зелену цибулю, зелену петрушку, зелений укроп (отой, що хазяйка так бережно посадила на грядочці :));
  • більше часу проводити на свіжому повітрі, займаючись фізичними вправами (до речі, і город заодно можна поорати);
  • спілкуватися із сусідськими поросятами лише через паркан і не допускати більш тісних п’ятачкових контактів;
  • у разі отримання посилки від родичів із Мексики чи США, відправити її назад, прикріпивши записку: “Дякуємо, але не треба” – як кажуть, коротко і по-свинськи :);
  • при появі перших симптомів хвороби у вигляді неможливості хрюкати і радіти життю, попросити у хазяїна давно відомих ліків – горілки з перцем, але до лікаря не йти! А то евакуюють усіх свиноподібних у радіусі 30 км і хазяїнам будуть проблеми;
  • при виявленні грипового вірусу в своєму сараї гнати його палицею і кричати вслід: “Ану геть, мексикансько-фашистські загарбники!“;
  • розвішати на подвір’ї тематичні плакати:  “Ми будемо кричати до хрипу: “Ні! Свинячому грипу” та “Не винуваті ми! Він сам прийшов!“. При вході на хвірточку причепити: “Свині не винні!”

При чіткому дотриманні усіх цих вимог хвороба не зможе подолати таку лінію оборони і від свого безсилля зникне в невідомому напрямку :).

Тому, якщо у Вас є якісь знайомі поросята, які ще не знають як уберегти себе від цієї загрози – дайте ці поради і на нашій Землі стане на одну усміхнену і здорову свиню більше :)!

Поділитися з іншими

Хочеться почитати щось схоже? Думаю, ось це має сподобатися ;)


Будинки як кораблі
Повідомлення з яскравої смуги
Аеропортове прощання
прокрастинація, яка надихає
Стих для подруги

Марина Кузьменко

Привіт, мене звати Марина. Я час від часу віршую і пишу сюди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *