1 серце :) 4 сподобалося
Loading...
7

Оксана Забужко. Польові дослідження українського сексу.

Польові дослідження українського сексу. Оксана Забужко

Про польові дослідження українського сексу, які проводила Оксана Забужко

Про назву. Вперше назву цієї книжки мені сказали майже пошепки. Особливо на останньому слові.
Адже ж “в СССР секса не было”. Тому, треба визнати, що пані Забужко досить смілива.

Про обкладинку. Мені сподобалася :). Відразу думається: як це вони так зуміли скрутити листочок, щоб вийшло аж тааааке :)

Про зміст. Розказати про цю книжку, на жаль, не можна. Бо все рівно щось та й не висловиться. Книга складна для прочитання. Як і все забужківське. Не те, щоб воно незрозуміле, ні! Просто усі твори пані Оксани завуальовані, запудрені та покриті товстим прошарком тонального крему :). Читаєш одне, а відкривається правда зовсім інша…
Книга з тонкими натяками на Україну.
Книжка несподівана, бо там постає така жіноча правда, якої ще не писали. І це стосується не тільки задертої сорочечки чи того, що почалося вночі після таксі.
Тобто, книга варта заслуговує на ту увагу, яку їй приділено. До речі, її перекладено на дуже багато мов. І найголовніше, що усім тим, на чиї мови було перекладено “Польові дослідження українського сексу”, книга сподобалася.
Ну, і нарешті, про секс. Він там є. Він там різний. Але то не порно – то легка еротика. І не треба думати, що то чиясь фантазія чи збочення. Адже то – реальні факти одного чийогось життя. Можливо, життя Оксани Забужко…

Про призначення. Мислячим українцям, українським реалістам, жінкам з українською душею. Фантастичного нема нічого. Романтичного тим більше.

Моя оцінка: за стобальною шкалою – 92

Поділитися з іншими

meri :)

Мене звати Meri :) От і познайомились!

7 Comments

 1. ого! навіть книжка така є ))
  був колись на однойменній виставі в якомусь невеличкому театрі на Хмельницького, то, чесно кажучи, щось ніфіга там не зрозумів %)

  мабуть настрій був не той.. )

 2. Не змогла я прочитіти цю книжку!!!!
  Почитала сторінок 6 (за 4 дні) через сторінку-півтори починала засинати!
  Якось не можу я читати безсюжетні книги, безкінечні монологи хворої душі на, начебто і українській, але не зовсім зрозумілій мові вганяють мене в сон!

 3. Я з Вами частково згодна – сюжету як такого, що у детективах чи романах тут немає. Та і мені теж час від часу спати хотілося :). Тоді я відкладала убік книжечку і займалася тим чим хотіла. Тобто спала :).
  Але тим не менше мене книга вразила. Вона нестандартна. Тому і виділяється з-поміж десятків-сотень інших творів і творінь.

 4. книжка написана я кось ніяк автор тупо піхяє відступи та художні описи в ті місця де їм взагалі не місце!!!!! І ще “чернуха” повна. А пошуки любові серед сексу марна справа, потрібно навпаки… І останнє, таке враження що автор ображена на весь світ!!!

 5. Я згодна з Вами, що потрібно навпаки :). І що книжка нетипова…
  Знаєте, я так думаю, що “Польові дослідження українського сексу” стали популярними, бо ДО того ніякої такої літератури взагалі не було.
  А тут такий прорив. І відразу вживання слова “секс” у назві…
  Проте я не можу так радикально висловлюватися щодо поняття “чорнуха” і т.д.
  У пані Оксани усі книжки дуже специфічні, тому не слід очікувати, що вона вам напише пару приколів на сторінках своїх творінь :). Це просто її стиль.
  До речі, фемінізм мені також відчувся…

 6. Погоджуюсь, фемінізм відчувається не тільки у цьому творі.
  Взагалі люблю читати Забужко – збірка поезії “Друга спроба” як настільна книга набудь-який настрій…

 7. А я не читала “Другої спроби”… Треба буде прочитати… колись.
  Поки що я вся із Жаданом :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *