1 серце :) 4 сподобалося
Loading...
0

Любко Дереш. Культ

Книга Любка Дереша, яка претендує на перемогу в багатьох бест селлер номінаціях

Культова обкладинка від Дереша

Про назву. Прочитавши назву, я відразу відчула щось нереальне, недетективне, неліричне, нестандартне.

Про обкладинку. Іншої обкладинки при такій назві бути не може. Адже якби було зображено щось конкретне, то відразу можна подумати що це книга про культ цього зображення. Якби було чиєсь фото, то взагалі я б взагалі задумалася чи варто купувати цю книгу. Не люблю культових книг про людей, які цього не варті.

Про зміст. Одна з поки що кращих книг Дереша. Коли я дізналася хто такий цей Любко, про його творчість і скільки у нього вищих освіт, то я відразу почала поважати його ще більше :). Але повернімося до книги.
Поєднання реального і фантастичного тут дуже гармонійне. Простий хлопчина Юрко Банзай, його яблука у рюкзаку і викладання у сільському коледжі. А ще простий біографічний початок про те, як він пробував ЛСД, як побачив свою Дарцю і безпонтові враження про життя. Дереш назвав у цьому творі речі своїми іменами, за що я, як вдячна читачка, дочитала твір до кінця :).
Ну, а щодо фантастики… Я не є прихильницею такого жанру, але дерешівська фантастика особлива. У нього нема якихось надзвичайних збочень уяви, але є таке, що викликає “гусячу шкіру”. Особливо завершення книги про Дарцю Борхес і пісню про “Дім сонця, що сходить”. Ця книга яскрава і добре розвиває фантазію читача.

Про призначення. Для учнів старших класів, студентів вищих навчальних закладів, а також для усіх, хто захоплюється легкою фантастикою і любить щиро українські слова і обороти.

Моя оцінка. За стобальною шкалою – 96.

Поділитися з іншими

Хочеться почитати щось схоже? Думаю, ось це має сподобатися ;)


цитата про читання і знання
Марія Матіос. Солодка Даруся
Читайте книги
Книжний вірш
Володимир Лис. Століття Якова

Марина Кузьменко

Привіт, мене звати Марина. Я час від часу віршую і пишу сюди.

2 Comments

  1. Натрапила випадково: хотіла звірить враження від творчості В.Лиса та Люко Дашвар. З оцінкою “Століття Якова” згодна повністю, хоч кажуть – автор виріс з ярих комуністів. Примушує задуматись над долею людською та сенсом людського життя. Твори Дашвар мені подобаються, але в Село не люди дійсно стільки бридоти і гидоти, що я протестую – нема такого на селі: я народилася і живу тут уже багато(як сама авторка) років.Хоч, всупереч собі, авторка в Рай.центрі стверджує, що чисті і безгрішні люди збереглися саме на селі.це правда. Мова жива, і не тільки в діалогах. А у поезії твоїй щось є. Читала з задоволенням. Здоров’я тобі, дитино, кохання, вірних друзів, розуміння і підтримки близьких! Хай убереже Бог твою юнну чисту і світлу душу від потрясінь, трагедій та розчарувань. Щасливої тобі творчої долі.З Новим роком!

  2. Дуже Вам дякую, пані Віро!
    Звісно, я з радістю читаю усі коментарі на моєму сайті, але Ваш – такий глибинно-рідний… Наче писала моя мама чи бабуся :). Я щиро дякую Вам за те, що Ви знайшли час написати Ваші слова і такі неприховано сердечні побажання. Я зичу Вам навзаєм усього самого хорошого. Зичу Вам ясних думок і рівноваги Вашій добрій душі. А ще вітаю Вас також з Новим 2012 Роком та Різдвяними Святами :)! Нехай щастить усім нам і Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *