1 серце :) 3 сподобалося
Loading...
0

до Нового Року залишилось…

Гарний малюнок полосатого кота або маленького тигрика - це так мило :)

Білий Тигр. Тобто, Новый год к нам мчиться :)

Взагалі-то мене думки про Новий рік чомусь почали атакувати ще на початку листопада… Подумалося, що час швидко біжить. Навіть не біжить, а просто здає стометрівку на секунди :)

Тому хочемо ми цього чи ні, але він точно буде. Він – це Новий Рік :)
До речі, про це все більше свідчить бажання моїх гостей бачити сайт у новорічному вигляді. Ви ж знаєте, що для мене бажання людей, які приділяють увагу моїй творчості не підлягає обговоренню, а лише виконується :). Тому це теж скоро буде.

І на завершення трохи інформації для роздумів. Новий 2010 рік настане в ніч з четверга на п’ятницю. Це рік Тигра Білого.
Зустрічати його треба у наряді червоного кольору. От бачите – усі думали: у білому, світлому, а тут такий поворот подій :).
Причину цього описувати мені лінь, тож прошу повірити на слово і закупити щось червоне. А ще можна одягтися в смужечку і зріднитися із Тигром :).

Додатково повідомляю, що на стіл радять обов’язково поставити свічки (як не дивно, але радять чомусь полосаті, цікаво чому :)), а також, щоб на столі було більше м’ясного (причину не вказали :)).  Також радять, щоб задобрювали Тигра алкогольними напоями із червоних пляшок і графинів кольору “буряк із молоком” :).
Із напоїв пишуть, що доведеться або пити вино (здогадайтеся якого кольору), або в горілку додати трохи томату (кровавій Мері привіт :)).

І про подарунки. Гугл може видати багато інформації з цього приводу, але я, дивлячись із своєї дзвіниці та начитавшись журналів, раджу Вам:

  • дивитися у бік стандартних практичних подарунків (солодощі, щоденники, Вотермани, рамочки для фото, підставки під мобілки, фотоальбоми,  дрібна побутова техніка особистого призначення)
  • ризикнути подарувати неочікуване від Вас (зробити слайдшоу із веселими підписами для близьких Вам людей, подарувати солодкий пряник із серії “Пряники политі” із написом “Самій коханій” або “Самому розумному”, можна по всій квартирі порозвішувати цукерки і тоді життя в усіх стане солодшим і т.д.)

Але ще краще поєднати ці методи :).
Тож вибирайте, купуйте.
Час іще є – адже до Нового року залишилося 42 дні…

Поділитися з іншими

Хочеться почитати щось схоже? Думаю, ось це має сподобатися ;)


Нарешті весна
мій цех гастрономічної творчості
зустріти слона
райдуга на футболці / rainbow on t-shirt
дежавю

Марина Кузьменко

Привіт, мене звати Марина. Я час від часу віршую і пишу сюди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *