1 серце :) 6 сподобалося
Loading...
3

13 листопада, п’ятниця

Про чорного кота і складності котячого життя, особливо у пятницю

Говорят, не повезёт, если чёрный кот дорогу перейдёт… Отаке 13 листопада, п’ятниця

Оскільки сьогодні, у п’ятницю, 13-го жоден чорний котик не перейшов мені дорогу, усі жінки ішли назустріч лише з повними відрами, встала я з правої ноги та ще й з балконів усякі непристойності не падали – смію заявляти, що:

  • Не така страшна п’ятниця, 13-го як про неї пишуть… А якщо для когось вона виявилась такою – не сумуйте, завтра обов’язково настане субота, 14-те :).
  • Великий плюс. Коли у п’ятницю, 13-го щось не вдається, то дуже легко шукати причину невдачі: будь то провалений проект чи просто “стрілка” на улюблених панчохах… Винна все вона – п’ятниця :)
  • По-моїм скромним прогнозам, гірше від п’ятниці, 13-го може виявитись понеділок, 16-те. Адже усю невиконану роботу переклали саме на цей не-тринадцятий день… Думаю, що скоро усі будуть лякатися саме цього шістнадцятого дня :).

Але не зважаючи на все, пятниця, 13-те дозволяє усім трудящим вимкнути будильник і забути про слово “робота” рівно на два дні. З чим я Вас і вітаю :)

meri :)

Мене звати Meri :) От і познайомились!

3 Comments

  1. По-тихесеньку, по-малесеньку і закінчуємо цей день… Взагалі, не зважаючи на перевіряючи елементи, день 13-те, п’ятниця був не поганий. Але я маю надію і на понеділок, 16-те – може у Вас звільнеться трощки часу і ми покощтуємо разом кави, моя чарівна Маринка-хМаринка?…

  2. Ага :)
    Я на це теж сподіваюся, а то ті перевіряючі елементи, а також інші складові нашого цікавого професійного життя трохи напружують… Але нічого, ось з понеділка я докладу максимум зусиль, щоб знайти притулок на десять хвилин на третьому поверсі :).

  3. Дякую! Було дуже приємно! І знов… шукаємо час…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *