1 серце :) 1 сподобалося
Loading...
2

щодо www-адрес

Ситуація щодо україно-російської літерації у доменних іменах сайтів

Про чисто жіночі інтернет-проблеми

Може це питання уже вирішено давно і не хвилює нікого, але юні ламери ще не перевелися. Це я про себе кажу :).
Ситуація наступна.

Існує сайт google.com.ua. Але чомусь, коли написати у вікні адреси браузера “гугл.ком.юа”, що, за всіми законами логіки передбачає те, що юзер хоче потрапити саме на google.com.ua, просто запит написав іншою мовою, то юзер туди не потрапить.

Тобто мені цікаво чи розумні программери видумали якусь програмку для ПК, яка б при введенні у вікно адреси “обоз.юа” запит відправляв відповідно на “oboz.ua“.
Звісно, несерйозно піднімати питання про українсько-російську мову на рівні усяких там ІКАННів (установи, яка, наскільки мені відомо, займається у цьому питанні рутівськими справами).
Адже вони відразу почнуть робити здивовані обличчя і вказувати пальцем (не обовязково вказівним :)) на таблицю ASCII і т.д., і т.п.

Проте хоча б на локальному рівні кожної конкретної машини можна це питання спробувати вирішити. Ключове слово “спробувати” :))).
Тому якщо комусь хочеться зробити суспільно корисну роботу для блага тих лінивців, які не хочуть перемикати мови на клавіатурі, вперед! Ідею я уже описала :).

До речі, я впевнена, що такий момент настане (а може уже й настав, та я про це не знаю :)), що пишучи “баш” відразу редиректишся на bash.org.ru, a набравши “мета.юа”, відразу переходиш на відповідний сегмент Юанету :).

У будь-якому разі – я за те, щоб Інтернет був зручним. А яким чином це буде реалізовано – це завдання не для таких юних ламерів як я :).

Поділитися з іншими

meri :)

Привіт, мене звати Марина. Я час від часу віршую і пишу сюди.

2 Comments

 1. Тю=)
  1.Загружаєте свою бубунточку=)
  2.Знаходите славнозвістний /etc/hosts
  3.Синтаксис такий
  myhost.mydomain.org aliases
  Приклад
  74.55.2.188 bash.org.ru баш

  і за 10 хвилинок роботи потім лініться скільки забажаєте;)

 2. Як ламер у Лінуксі я уже просто на дев’ятому поверсі від щастя, запускаю консоль і прописую усі ці речі… Аж пальчики по клавішам погано влучають… така я от рада :)
  Але як ламер у Віндовсі… При чому лінивий ламер :).
  Що робити у такому випадку? Може десь є прихована опція у ІЕ, Опері або РуденькійЛисиці :)?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *