1 серце :) 2 сподобалося
Loading...
0

речі навколо нас: кодові замки

Відкрити двері завжди легко. Головне - мати правильний підхід до того завдання

Підібрати код до замка? Легко :)!

Не перевелися ще в нашому місті будинки, де на дверях встановлені кодові замки.
Звісно, про те, що останнім віянням моди є домофони і відео-домофони ми писати не будемо.
Адже навіщо ускладнювати життя, коли легким натиском трьох кнопочок двері відчиняються самі? :).

Ще більше я полюбила кодові замки сьогодні, відвідавши одну з таких 5-поверхівок із “кодованими” дверима.

Висновки напросилися самі:

 1. Кодові замки покращують процеси мислення. Адже не знавши коду, через три або максимум пять хвилин,  шляхом простих логічних операцій двері перед Вами відкриються :). І код виявляється не таким уже й незнайомим… Час на виявлення коду скорочується, коли на вулиці холодно :).
 2. Наявність кодових замків зігріває :). Це повязано із попереднім пунктом.
  Але ще треба сказати, що жителів підїзду гріє думка, що під’їзд захищений. Не будемо забирати цього позитива :). Хай і надалі так думають…
  Але як відчула сьогодні я – ще більше ці замки гріють тих, хто не знає коду :).
  Бо після декількох хвилин активної діяльності по підбору коду починає припікати думка, що вже скоро сусіди почнуть міліцію викликати :).
 3. Кодові замки примушують задуматися над своїм статусом. І дуже сильно :). Бо як би Ви поставилися до нормально одягненої особи жіночої статі з букетом у руках, що у центрі Подолу підбирає код до замка уже декілька хвилин :)?
 4. Кодові замки сприяють відкриттям. Перше, що відкривається – це двері :). Разом з тим варто відзначити, що відкриваються новітні комбінації пальців. Сьогодні я зрозуміла, що їх можна використовувати у масажній справі, су-джоку і т.д. А також для простого народного спілкування – коли стандартних слів і жестів не вистачає :).
 5. Кодові замки піднімають настрій :). Адже після гостин, відігрівшись і напившись чаю з цукерками… Підійшовши до тих злощасних дверей, де дві години тому підбирався код, сил вистачає тільки на те, щоб широко посміхнутися :).
 6. Найголовніший висновок – кодові замки додають у життя сюрпризів. Особливо це стосується життів тих людей, яких ми любимо і цінуємо…
  Бо завжди приємно подарувати хороший настрій. Хай навіть заради цього доведеться підбрати код до якогось там закодованого замка :).

meri :)

Мене звати Meri :) От і познайомились!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *