1 серце :) 1 сподобалося
Loading...
0

Прилуки Козацькі

Прилуки Особливі. Без фільтра :) #прилуки

Це фото зроблене теплого жовтневого дня, на березі річки Удай. У простонародді це місце зветься “Воїнський Пляж”, хоча, як на мене, зараз правильніше його звати “Козацький Пляж”. Адже за чистотою і благоустроєм цього місця наглядають прилуцькі козаки. Я їх на пляжу в той день не бачила, однак провела міні-розслідування – хто ж це такі? Тому зараз все розкажу.


Отже, козаком може стати молодий чоловік, що проживає у місті Прилуки або в його околицях. Однак, при цьому цей чоловік має дотримуватися певної етики поведінки, бути небайдужим до спорту та бути про-українськи налаштованим. Тобто, будь-кого у козаки не беруть. Ставлення населення до прилуцьких козаків – переважно позитивне, а сам образ прилуцького козака культивується як приклад для наслідування серед молоді.

Я вважаю, що існування такого явища у Прилуках є вартим уваги жителів інших міст і сіл України. Бо щось змінити в Україні зможуть тільки поза-владні та громадські організації, які не мають відношення до державної вертикалі та спільного корита. Як мінімум можна почати з місцевого пляжу, парку чи дитячого майданчика, як це продемонстрували мої Прилуки козацькі ;).

А взагалі у Прилуках є й інші цікаві обєкти та суспільні явища. Тож, маючи безпосереднє відношення до цього міста, я тут час від часу буду влаштовувати хвилини прилукознавства ;). Не перемикайтеся – далі буде.

Подивитися в Instagram ⇒

Поділитися з іншими

meri :)

Мене звати Meri :) От і познайомились!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *