1 серце :) 2 сподобалося
Loading...
0

населення завтрашнього дня

много людей, толпа хаос люди, люди в хаосе, люди на улице, вулиця людей

Якщо хтось іще не в курсі – скоро нас буде 9 мільярдів. Фото з telegraph.co.uk

Коротке інтерв’ю з Елою Лібановою на “Українській правді” особисто мені ще раз підтвердило те, про що часто говорять останнім часом.
Китайці та їхні побратими віддадуть свою мільярдну пальму першості населення іншим народам. Адже їх уряди активно впливають на зменшення рівня народжуваності у таких країнах… Звісно, свічки на святкових вечерях не гасять та і романтиці не заважають :).

Але податки та інші фінансові обтяження встановлюють, тому природньо, що народжуваність зменшиться.
Натомість лишаться тільки анекдоти про китайське перенаселення та його причини :))).
Якщо ви їх не знаєте, то я б з радістю розказала їх, але з етичної точки зору не можу писати некрасивої лексики на своєму красивому сайті :).

Натомість, через десять років у нас будуть проблеми із перенаселенням планети Земля іншими представниками homo sapiens – індусами і чорними.

На відміну від Китаю, у Африці мало хто думає про економічні наслідки приємно проведених ночей; а Індія уже просто не може вмістити усіх людей, які там народилися. Не вірите мені, то гляньте на картинки і відео з вулиць Делі – і Ви зрозумієте про що я кажу…
Та і навіщо далеко ходити – якщо вийти на вулицю Нью-Йорка, Парижа або Лондона, то може скластися враження, що там ходять самі індуси :))). А усі чорні тотально працюють у магазинах, в які заходять зазначені індуси :). При цьому біле населення виступає у ролі рідкісного відволікання очей від чорних та індусів :).

Я їх усіх люблю – не залежно від кольору шкіри та очей.
Але ж українська вишиванка ближча до тіла :)
Тому висновок один, шановні українці та українки!
Не забувайте про те, що діти – це квіти життя :).
А Україна має бути квітучою :).

PS: В інакшому разі до нас приїдуть чорні та індуси. І вищеописані картини з вулиць Нью-Йорка, Лондона і Парижа перемістяться до нас… Якби тільки не картини з бульварів Делі :).

Поділитися з іншими

Марина Кузьменко

Привіт, мене звати Марина. Я час від часу віршую і пишу сюди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *